اکشن بلاک چیست؟ 2021

اکشن بلاک چیست؟ 2021 اکشن بلاک اینستاگرام و بهترین راه حل و رفع آن در سال 2021

اکشن بلاک چیست؟ 2021 و بلاک شدن لایک در اینستاگرام بزرگترین مشکلی است که شما را در گرفتن فالور بیشتر در اینستاگرام و لایک سریعتر، ایجاد می شود

بعد از رشد 100 کا فالور در اینستاگرام، متوجه می شوید که تجربه اکشن بلاک شدن بسیار زیاد است و این مسله می تواند در آینده آسیب به اینستاگرام بزند. د حالی که اکانت اینستاگرام شما پتانسیل رشد را دارا می باشد تحت تاثیر اکشن بلاک قرارا خواهد گرفت. من رو در اینستاگرام فالو کنید.

اگر شما در حال مطالعه این مقاله و راهنمایی هستید، من مطمن هستم که شما درگیر مشکل اکشن بلاک در اینستاگرام در سال 2021 شدید و به دنبال راه حل رفع اکشن بلاک اینستاگرام هستید و می خواهید بدانید این مشکل چه مدت زمان طول خواهد کشید؟

شما می توانید به آموزشهای اکانت اینستاگرام من نیز مراجعه کنید. حسین صفرخانی

 1. اکشن بلاک در اینستاگرام چیست ؟

معنی اکشن بلاک در اینستاگرام این است که شما فعالیت های بیش از اندازه را انجام دادید، از قبیل فالو کردن یا آفالو کردن افراد زیادی در یک زمان و همچنین لایک کردن پستهای زیادی در این زمان (مثلا در یک روز یا چند ساعت)، اینستاگرام بنابه قوانینی که آپدیت کرده باشد، اکانت اینستاگرام شما را برای 24 ساعت یا حداکثر برای 24 روز در اکشن بلاک قرار خواهد داد.

2. عواقب اکشن بلاک در اینستاگرام چیست؟

برای اولین اکشن بلاک عواقب و سختگیری کمتری وجود دارد و به آسانی می تواند کنترل و رفع شود. اکشن بلاک چیست؟ 2021

2.1 . اکشن بلاک اینستاگرام به صورت موقت – احتمال اول

اکشن بلاک چیست؟ 2021 2
اکشن بلاک چیست؟ 2021

این بلاک اقدام به طور موقت اکانت اینستاگرام رایج ترین نوع بلاک توسط اینستاگرام است و اولین مرحله ای است که اکانت اینستاگرام را برای 24 ساعت آینده در زندان قرار می دهد.
اگر در این مرحله هستید ، تقریباً می توانید با بکارگیری راه حل رفع اکشن بلاک اینستاگرام که در زیر ذکر شده است ، از عمل مسدود شده فوری خلاص شوید. حسین صفرخانی

هنگامی که از اولین اکشن بلاک بازیابی می شوید ، اگر همچنان با استفاده از ابزارهای اتوماسیون یا ربات به دستکاری سیستم عامل اکانت اینستاگرام ادامه دهید ، عملکرد اکانت اینستاگرام شما مسدود شده به مرحله بعدی بلاک فرستاده مس شوید. اکشن بلاک چیست؟ 2021

2.2. مراقب ممنوعیت دائمی اینستاگرام باشید.

اولین مرحله مسدود کردن فقط “موقتاً مسدود” است بدون اینکه آخرین تاریخ آن به مدت 24 ساعت باشد.

اکشن بلاک چیست؟ 2021 3
ممنوعیت دائمی اینستاگرام

با مشاهده باکس قرمز ، تاریخ مشخصی است که اینستاگرام به شما می دهد.

ممکن است از 3 روز شروع شود
7 روزه
24 روزه
و به یک ممنوعیت احتمالی دائمی در اینستاگرام. حسین صفرخانی
و همچنین می توانید نگاهی بیندازید که این تهدید Reddit است یا خیر ، من شخصاً چنین چیزی را تجربه نکرده ام و نمی خواهم جدا در ممنوعیت دائمی در اینستاگرام باشم.

اکشن بلاک چیست؟ 2021 4
ممنوعیت دائمی در اینستاگرام

اقدام 24 روزه اکشن بلاک ایسنتاگرام زمانی اتفاق می افتد که مرتبا مرتکب اشتباهات زیر شوید ، می دانید چه چیزی بدتر از این است؟ اینکه حتی اگر 7 روز اکشن بلاک داشته باشید ، در حال حاضر تعامل صفحه شما را از بین می رود.

3. چرا اینستاگرام اقدام به اکشن بلاک می کند می کنید؟ اکشن بلاک چیست؟ 2021

بستگی به این دارد که چه نوع کنش هایی را بیشتر دستکاری می کنید ، اینستاگرام انواع مختلفی از مدت زمان مسدود کردن عملکرد (اکشن بلاک) را به شما ارائه می دهد اما قبل از هر چیز:

3.1 حساب اینستاگرام بسیار جدید
بله ، اعتماد کافی اینستاگرام به شما و میزان عملی که می توانید انجام دهید محدود است و شما امکان دارد در اکشن بلاک اینستاگرام به سرعت قرار بگیرید.

اینستاگرام حساب شما را بر اساس تعداد فالوورهای شما مهمتر از زمان ایجاد حساب کاربری خود رتبه بندی می کند. آنها یک آپدیت اینستاگرام منتشر کردند که می توانید جزیات آن را در پست وبلاگ زیر بررسی کنید. اکشن بلاک چیست؟ 2021

“درباره این آپدیت ایستاگرام ” منتشر شده است.

اکشن بلاک چیست؟ 2021 5
اکشن بلاک چیست؟ 2021 9

3.2 عدم اطلاع از محدودیت های اکشن بلاک اینستاگرام
این بسیار ساده است.

اگر در حال شروع یک حساب کاملاً جدید هستید ، می توانید انتظار داشته باشید اقدامات معدودی در دسترس حساب شما باشد.

وقتی می خواهید تعداد زیادی از افراد را به یک باره فالو کنید مسدود می شوید یا حتی اگر می خواهید تعداد زیادی از افراد را همزمان لایک کنید ، حتی Instagram مانند مسدود شدن را نیز خواهید داشت.
بزرگترین مسئله افرادی که سعی در ایجاد یک صفحه اینستاگرام دارند استفاده از فالو کردن و آنفالو کردن زیاد برای فالو شدن است که در نهایت به اکشن بلاک منجر است ، اما آنچه آنها باید بدانند این است که تعداد زیادی روش وجود دارد که باعث می شود صفحه اینستاگرام شما ویروسی شود (وایرال شود)و هزاران فالور جذب پیج اینستاگرام شما شوند.

اگر از پیشنهاد های من برای وایرال شدن اینستاگرام بازدید نکرده اید ، حتماً آن را بررسی کنید. حسین صفرخانی

3.3 ارسال مطالب بزرگسالان.
اگر در یک مکان دخترانه و متناسب باشید ، بسیاری از عکس های شما به راحتی توسط اینستاگرام اشتباه گرفته می شوند و آنها آن را حذف می کند.

برای تناسب اندام ، یک پست در مورد پیج های برتر ارسال کنید که کاملا خوب است. اما برای دختران تناسب اندام ، اگر تازه وارد هستید و عکس های بیکینی یا عکس برهنه ارسال می کنید فورا اکشن بلاک می شوید ، پست های شما حذف می شوند و بلافاصله بلاک می شوند.


3.4 قوانین جدید اینستاگرام را نکنید
این یکی از قوانین جدید اینستاگرام برای جلوگیری از مسدود شدن اکشن بلاک است و در حالی که من پیج خود را افزایش می دادم @4zhina_insta متوجه شدم محدودیت عمل از 900 در روز ، به 600 ، 300 به 200 کاهش می یابد. برخی ادعا می کنند 200 – 300 اما اگر شما سعی کنید از برنامه های قسمت سوم اینستاگرام یا ابزارهای اتوماسیون و ربات ها استفاده کنید ، متوجه خواهید شد پیج شما اکشن بلاک شده است.

بدون استفاده از ابزار ربات و اتوماسیون ، خوب است که اکانت ایستاگرام را با 200 – 300 اقدام روزانه انجام دهید ، اما من توصیه می کنم 50 عمل در روز عالی باشد. اگر به طور موقت مسدود شده باشید یا از هر اقدامی که مسدود شده است دوباره بازیابی کنید ، محدودیت روزانه شما نیز کمتر خواهد بود ، می تواند 25 اقدام در روز باشد. اکشن بلاک چیست؟ 2021

3.5 استفاده بیش از حد از ارسال دایرکت به دیگران
این بزرگترین اشتباه من است ، زیرا من همیشه در این پست وبلاگ 4zhina.com نحوه کسب درآمد در اینستاگرام را با 100 دنبال کننده به اشتراک می گذارم ، اما ، من هرگز اشاره نمی کنم که استفاده بیش از حد از ارسال دایرکت به دیگران باعث می شود حساب شما در زندان قرار گیرد و سریعترین راه برای مسدود شدن است ، اگر خیلی سریع ارسال دایرکت به دیگران ارسال می کنید. اکشن بلاک در اینستاگرام

چه فایده دارد که ، اگر در ارسال دایرکت به دیگران مسدود شده باشید ، این به هیچ وجه روی محدودیت روزانه شما تأثیر نمی گذارد.

هنوز هم می توانید بدون داشتن مشکلی دنبال کنندگان ، لایک و پول بیشتری بدست آورید اما پایین نگه داشتن محدودیت روزانه مهم است.


3.6 زمان فعالیت اینستاگرام
من در به روزرسانی جدید اینستاگرام ذکر کردم ، آنها ویژگی را آزاد می کنند که می توانید زمان صرف شده خود را ردیابی کنید و ببینید چه مدت در برنامه مانده اید.

اکشن بلاک چیست؟ 2021 6
اکشن بلاک در اینستاگرام

بله ، اکانت اینستاگرام همچنین می تواند میزان فعالیت شما را در اینستاگرام را پیگیری کند.

این بدان معناست که هرچه بیشتر در برنامه بمانید اقدامات بیشتری می توانید انجام دهید. با این حال ، این بدان معنی نیست که شما باید در اکانت ایستاگرام همیشه آنلاین باشید ، فقط می توانید به اطراف پیمایش کنید و از محتوای به اشتراک گذاشته شده و در تولید محتوای دیگران لذت ببرید.

 1. اقدام اکشن بلاک اینستاگرام بخاطر استفاده از ابزارهای اتوماسیون یا دستکاری برنامه های متفرقه:
  اگر قصد استفاده از ابزارهای اتوماسیون و ربات ها یا برنامه های متفرقه اینستاگرام را دارید ، مهم است که آنها با اینستاگرام هماهنگ کنند. اکشن بلاک در اینستاگرام

اگر این یک برنامه مجاز نباشد و همانطور که حساب خود را به برنامه های قسمت 3 متصل می کنید ، بلافاصله با قانون دنبال کردن یک سایه مواجه خواهید شد.

4.1 VPN یا آدرس IP متفاوت
این همچنین یک راه حل برای رفع مشکل مسدود شده اینستاگرام است که بعداً قصد دارم یک مقاله مفصل برای آن ارائه بدهم … اما فقط درصورت مسدود شدن از آن استفاده کنید و در صورت لزوم هرگز از آن استفاده نکنید.

چرا؟

Instagram spammer ، که توسط توسعه دهندگان برنامه ها از این موارد بسیار استفاده می کنند. و اکانت اینستاگرام آنها را جدی می گیرد تا کیفیت پلت فرم خود را حفظ کنند.

4.2 شکایات کاربر

این مهم است. که شما باید بدانید چه چیزی را در ذهن خود پست کنید ، و با آن مطابقت داشته باشید ، اگر قصد دارید از عکس افراد دیگر استفاده کنید ، حتما به آنها توسط منشن کردن یا تگ کردن اعتبار دهید.

یکی از بدترین کارهایی که می توانید انجام دهید نوشتن یک بیوگرافی بد اینستاگرام مانند “عدم ارسال دایرکت ، ارسال دایرکت= بلوک” است.

پیام خیلی خوشایندی نیست و وقتی عکسی را ارسال می کنید ، علاقه زیادی به شما نمی رسد.

 1. اکشن بلاک در اینستاگرام – راه حل های ثابت.
  در اینجا یک راه حل برای اکشن بلاک اینستاگرام وجود دارد.

فقط یک سر به بالا بزنید ، اگر با اقدام موقت مسدود شده روبرو هستید ، به سادگی یکی از این راه حل ها را برای رفع اکشن بلاک اینستاگرام اقدام می کنید و می توانید بلافاصله از شر مسدود شده خلاص شوید.

5.1 حذف اینستاگرام از روی گوشی ، سپس برنامه Instagram را نصب کنید
برنامه Instagram را حذف کنید تا بتوانند با شما به عنوان یک ورود به سیستم حساب جدید کاملاً رفتار کنند.

برنامه اینستاگرام خود را حذف کنید به این معنی است که کوکی و داده های جمع آوری شده اکانت ایستاگرام حذف خواهد شد. به خصوص اگر یک با اکشن بلاک موقت مسدود شده باشید ، تقریباً بلافاصله می توانید از شر آن خلاص شوید.

پس از خلاص شدن از شر آن ، نباید حرکتی انجام دهید. حداقل 24 ساعت منتظر بمانید تا پست کنید.

اگر پس از خلاص شدن از شر اکشن بلاک ، هرزنامه را ادامه دهید ، اینستاگرام الگوی قبلی شما را انتخاب می کند و مسدود شدن شما طولانی تر می شود.


5.2 گزارش یک مشکل
با اقدام موقتاً مسدود شده ، گزارش مشکل یا دکمه (به ما بگویید tell us) این گزینه ها را فقط وقتی می بینید که اکشن بلاک تاریخ را تجربه کنید.

اکشن بلاک چیست؟ 2021 7
اکشن بلاک در اینستاگرام

با گزارش یک مشکل ، شما به اینستاگرام می گویید که شما یک انسان هستید و سعی در فالو کردن و گرفتن فالور و لایک های بیشتر در سیستم را دارید.

از طرف دیگر ، از انجام این کار به دفعات زیاد خودداری کنید ، توصیه می کنم 5 بار خوب باشد. تصور کنید ، اگر مرتباً دکمه گزارش یک مشکل را دستکاری کنید ، اینستاگرام بلاک را به دوره طولانی تری ارتقا می دهند.

5.3 به Mobile Data 3G / 4G / 5G / Starlink بروید
وای فای خود را به داده تلفن همراه تغییر دهید و این می تواند مانند 3G ، 4G ، 5G و Starlink را ترکیب کند و این روش را با روش اول ترکیب کنید.

اینستاگرام آدرس IP شما را می شناسد و چه چیزهایی بیشتر باید بدانید؟

آنها همچنین دستگاه شما را تشخیص می دهند ، وقتی به طور تکراری مسدود می شوند ، حتی با همه روش های موجود در این پست وبلاگ نمی توان کمکی کرد.

5.4 برنامه های غیرمجاز شخص ثالث اینستاگرام
اگر قبلاً حساب خود را به سایر برنامه ها اینستاگرام ، ابزارهای اتوماسیون و ربات ها متصل کرده اید در حالی که آنها با اینستاگرام مشارکت ندارند ، وقت آن است که آنها را از حساب خود حذف کرده و روش را برای اثبات انسان بودن به آنها پیاده کنید ، و این که شما ربات نیستید.

همانطور که مردم دوست دارند از بهترین برنامه ها برای ربات لایک استفاده کنند که باعث می شود حساب های اینستاگرام آنها به مشکل بخورد.

5.5 حساب اینستاگرام خود را به فیس بوک پیوند دهید
نه فقط فیس بوک ، بلکه نگاهی به این لیست بیندازید.

اکشن بلاک چیست؟ 2021 8
اکانت اینستاگرام

به تمام برنامه های ذکر شده در اینجا متصل شوید Facebook، Twitter، Tumblr، Weibo، Ameba، VKontakte و OK.ru.

اینستاگرام با این سایت های رسانه های اجتماعی شریک است و به همین دلیل آنها را در برنامه ها فهرست کرده است. همانطور که متصل شدید ، براساس تعداد دنبال کننده های شما و میزان مجاز بودن شما نیز بستگی دارد ، بر اساس آن تعداد که اینستاگرام مورد قضاوت شما را قرار می دهد.

5.6 هشتگ های اخیر اینستاگرام را حذف کنید
هشتگ ها اینستاگرام را بیشتر تحت تأثیر قرار می دهند زیرا باعث ایجاد حس زیادی در حساب شما می شوند و اگر حساب جدیدی دارید یا قبلاً اکشن بلاک شده بودید ، حذف هشتگ های اخیر اینستاگرام برای حذف مسدود شده یا بهبود درگیر شدن حساب شما مفید خواهد بود. اکشن بلاک چیست؟ 2021

5.7 رمز عبور را تغییر دهید
تغییر رمز ورود نکته ای بسیار مهم است که باید در ابتدا ذکر شود و ممکن است اینستاگرام از همان ابتدا از شما خواسته باشد رمز ورود خود را تغییر دهید.

پس از تغییر رمز ورود خود ، متوجه خواهید شد که اکشن بلاک اینستاگرام اعلام می شود و این بستگی به این دارد که چند بار اکشن بلاک دارید.

و آخرین کاری که اکنون می توانید انجام دهید.

5.8 صبر کن.
همه موارد بالا به شما کمک می کند. اما هیچ یک از آنها به شما کمک نمی کند از شر اقدامات مسدود شده خلاص شوید. شما ممکن است صبور باشید گزینه آخر است که می توانید انجام دهید.

این بهترین راه حل برای اکشن بلاک اینستاگرام مانند رفع اشکال است و شما فقط باید حداقل برای حداکثر 24 ساعت منتظر بمانید.

 1. اقدام برای اکشن بلاک انجام دهید و انجام ندهید.
  6.1 اقدام اکشن بلاک اینستاگرام : نکنید
  حساب اینستاگرام دیگری ایجاد نکنید و سعی کنید مانند من فالور بیشتری بدست آورید. چرا؟

آنها IP شما را ردیابی کردند و اگر این حساب را با عملکرد مسدود شده داشته باشید ، هنگام ایجاد حساب جدید دیگر ، عملکرد مسدود شده برای آن حساب نیز ظاهر می شود. اما در حال حاضر ، ایجاد یک حساب جدید آسان نیست .

6.2 اکشن بلاک اینستاگرام : انجام دهید.
به جای ایجاد یک حساب جدید و شروع دوباره همه چیز ، همچنین ممکن است یک وبلاگ بهتر راه اندازی کنید. وبلاگ شما خانه شماست ، شما مجبور نیستید کنترل کنید که چقدر می توانید از طریق اینترنت درآمد کسب کنید. به عنوان مثال ، اگر حساب اینستاگرام شما فقط 10 هزار دنبال کننده داشته باشید ، با حساب اینستاگرام فقط به شما اجازه می دهد لینک در بیو داشته باشید و داستان حساب اینستاگرام را به سمت بالا بکشید. رفع اکشن بلاک در اینستاگرام

نویسنده و مترجم : حسین صفرخانی

89 / 100

جولای 4, 2021 2:45 ب.ظ