بازار لندن

£0

محل آگهی :

https://4zhina.com/?p=3022


اشــتراک گــذاری

توضیحات آگهی

بازار لندن
گروه ژینا بار دیگر با توجه به معیارهای تخصصی و مدرنیته تبلیغات روز در شهر بزرگ لندن برای شما مخاطبین همیشه همراه اقدام به توسعه، تولید، طراحی تخصصی و حرفه ای و راهبردی از طریق اپلیکیشن های خود کرده است.
از جمله خدماتی که گروه ژینا در شهر لندن و سایر شهر های کشورهای کانادا، آلمان، ترکیه ، یونان به هموطنان عزیز ارایه می دهد. شامل خدمات ذیل می باشد:
– معرفی کسب و کارهای ایرانیان مقیم خارج از کشور (از جمله بازار لندن، بازار هامبورگ، بازار تورنتو، بازار استانبول)
– اطلاع رسانی در مورد مناسبتها ، سمینارها ، جشن ها، مهمانی و پارتی های ایرانی در بازار لندن و بازار سایر شهرها
– ایجاد ارتباط و معرفی بیزینسهای ایر انی و مرتبط
– معرفی مراکز گردشگری و سیاحتی در شهرهای لندن ، تورنتو، آلمان ، ایتالیا، اسپانیا، ترکیه
– اعلام روزانه نرخ ارز دولتی و آزاد(قیمت پوند، قیمت دلار، قیمت یورو، قیمت درهم)
– معرفی صرافی های مختلف در بازار لندن ( صرافی لندن، صرافی پرشیا، صرافی فغانی در لندن، صرافی جوان، صرافی آریا، صرافی گلاسکو، صرافی منچستر )
– اعلام روزانه قیمت سکه و طلا (در مارکز خدماتی مختلف از جمله : صرافی لندن، صرافی پرشیا، صرافی فغانی در لندن، صرافی جوان، صرافی آریا، صرافی گلاسکو، صرافی منچستر)
– کمک و راهنمایی برای هموطنان که نیاز به مشاوره و راهنمایی دارند و درج آگهی رایگان برای نیلزمندیهای لندن

بازار لندن برای خرید و فروش من
در شهر بزرگ لندن بازراهای مختلفی موجود می باشد، که می توان برای خرید کالا یا خدمات مورد نظر در این مکانها که غالبا توریستی نیز می باشند، اقدام نمود.

برترین یکشنبه بازار های لندن:
غالبا روزهای یکشنبه‌ در اکثر کشور‌های غربی تعطیل است. کشور انگلیس نیز از این قاعده مستثنی نیست. اگر در شهر لندن زندگی می‌کنید.و یا به این شهر مسافرت کرده اید. و روز‌های یکشنبه از سکوت شهر کلافه می‌شوید. بهتر است به یکشنبه‌ بازار‌های منحصر به فرد و خاص این شهر لندن سری بزنید تا تفریح و خرید خوبی را انجام دهید.

بازار بریک لین Brick Lane Market
در این بازار می توانید انواع اجناس را برای خرید پیدا کنید. همانگونه شما به دنبال ابزار کار ،وسایل خانه، لباس و پوشاک، اجناس شیک و حتی غذا باشید. Brick Lane Market تقریبا همه نیازهای شما را می پوشاند.در این بازار اجناس دست دوم نیز به فروش می‌رسد.

همچنان اگر شما به دنبال عروسک یا جواهرات بدل دست دوم هستید. به اجناسی که بر روی زمین بساط شده اند نگاهی بیاندازید. در نظر داشته باشید که در این بازار جای سوزن انداختن نیست .
در کل، اگر نتوانستید چیزی را که به دنبال آن هستید در مغازه‌های سطح شهر پیدا کنید، حتما سری به بازار «Brick Lane Market» بزنید.

5 / 100
شناسه آگهی : 3515dd6dd7d2bba8

دسامبر 4, 2019 7:19 ق.ظ

این آگهی منقضی شده است