راهنمای کامل استفاده از بیزینس پروفایل اینستاگرام

£0

محل آگهی :

https://4zhina.com/?p=62015


اشــتراک گــذاری

توضیحات آگهی

بیزینس پروفایل اینستاگرام

تبدیل پیج اینستاگرام به حالت بیزنس اونقدر مزایا داره که انجام ندادنش واقعا از دست دادن کلی امتیازه.
بعضی از این مزایا توی این پست اومده
لطفا این پست رو برای دوستات که کسب و کار اینترنتی دارن بفرست. پیج اینستاگرام ما رو برای آموزش بیشتر فالو کنید.

اینستاگرام در سال ۲۰۱۶، یک قابلیت جدیدی به نام بیزینس پروفایل (Business Profile) را به کاربران خود معرفی کرد. این امکان برای کسب و کارها در نظر گرفته شده بود و دست آنها را برای استفاده تجاری از اینستاگرام بازتر می‌کرد. پس کاملاً طبیعی بود که با استقبال بسیار خوبی روبرو شود. شما هم یک کسب و کار اینستاگرامی دارید یا تازه قصد راه انداختنش را دارید؟ برای موفق شدن یک سری اصول و ترفند لازمه کار شماست. ما در دیدوگرام دوره ای آماده کردیم که صفر تا ۱۰۰ راه اندازی یک کسب وکار اینستاگرامی را یاد بگیرید. برای متخصص شدن آماده‌اید؟ دوره زیر را از دست ندهید.

اکانت تجاری یا بیزینس پروفایل اینستاگرام چیست؟

قبل از هر چیز، لازم است شما دقیقاً بدانید که اکانت تجاری اینستاگرام چیست. همانطور که قبل از این گفتیم، صفحه تجاری (یا همان Business Profile) اینستاگرام مخصوص کسانی است که قصد استفاده تجاری از اینستاگرام را دارند. یعنی تمام کسانی که به دنبال کسب درآمد از اینستاگرام هستند. با ایجاد یک بیزینس پروفایل، شما به امکانات ویژه‌ای در بخش مدیریت صفحه خود دسترسی خواهید داشت. امکاناتی که می‌توانند به فروش بیشتر شما کمک کنند و کاربران عادی اینستاگرام، به آنها دسترسی ندارند.

البته، لازم نیست نگران باشید. تبدیل کردن یک حساب اینستاگرام به اکانت تجاری، هیچ هزینه‌ای برای شما نخواهد داشت و به سادگی (و به صورت کاملاً رایگان) امکان‌پذیر است. می توانید به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید.

امکانات ویژۀ بیزینس پروفایل اینستاگرام چیست؟

حال که با ایده کلی Business Profile آشنا شدید، حتماً می‌پرسید که با داشتن چنین حسابی، چه امکاناتی به شما داده می‌شود. پس در ادامه به بررسی امکانات و قابلیت‌های ویژه اکانت های تجاری اینستاگرام خواهیم پرداخت. برای ادامه به سایر مقالات من در وبسایت مراجعه کنید.

#4zhina_insta
#دیجیتال_مارکتینگ
#آموزش_اینستاگرام
#کسب_و_کار_اینترنتی
#درآمد_اینترنتی
#موفقیت
#حسین_صفرخانی

hossein Safarkhani

حسین صفرخانی

87 / 100
شناسه آگهی : 39260ecdc5801214