Rank math چیست؟7نکته استفاده ازRANK MATH

Rank math چیست؟7مزایای RANK MATH

divi seo
divi seo_building seo_friendly websites visually

rank math وقتی تم های زیبا برای اولین بار دیوی را راه اندازی کردند –آنها اگر نگوییم اولین سایت ، از اولین سایت های سازنده پیج بودند که به عنوان یک سایت سازنده پیج ، زمینه ای فراهم کردند که به شما اجازه می دهد مطالب خود را همانگونه که میخواهید اصلاح کنید .

و واقعا تعجبی ندارد که دارندگان وب سایت در سراسر جهان هنوز دوست دارند که از آن برای ساختن سایت ها استفاده کنند .

دیوی برای کاری که برای آن ساخته شده است بهترین است یعنی ساختن وب سایت های زیبا به صورت تصویری .

اما بیاید با حقیقت رو بهرو شویم سئو و جریان مطالب آنچنان که می تواند قابل درک نیست چنین چیزی اما نمی تواند برای طوری که سازنده های پیج می توانند جریان مطالب شما راجدا کنند گفته شود .اگر شما از هر کدام از طیف وسیع پلاگین های سئوکه در دسترس هستند استفاده کنید ،در حالت معمول شما تنها قادر خواهید بود تا تنظیمات سئورا برای یک پست یا یک صفحهبا پریدن بین چند پنجره مرورگر انجام دهید .

این قطع اتصال ، تجربه سئو( یک بخش مهم در پروسه طراحی وب ) از هم گسیخته می کند و سئو را بیشتر از حدی که باید باشد زمانبر و خسته کننده می کند .به همین خاطر است که ما مفتخریم اعلام کنیم که rank math WordPressSEO اینجاست تا به عنوان اولین پلاگین که برای یک تجربه بی نظیر وردپرس سئو کاملا با دیوی یکپارچه می سود ، نجات بخش باشد .

روزهایی که باید در آن ها برای دیدن اینکه آیا تغییراتی که با ویرایشگر بصری در حال انجام آنها هستید با پیشنهاد ها و تنظیمات مورد نیاز پلاگین سئو شما همسو هستند باید صفحه اصلی ویرایش وردپرس را رفرش می کردید تمام شده اند .

با rank mathتمام کار هایی که می توانید بدون استفاده از ویرایش بصری diviانجام دهید عبارتند از :

•قرار دادن عنوان های مخصوص متاو تعریف های مختلف .•انتخاب و پیکربندیschema markup( داده های ساختارسازی شده )

•گذاشتن url هایابتدایی

•شخصی سازی کردن نمای مطالبتاتوقتی که در شبکه های اجتماعی قرار می گیرند به وسیله استفاده از متای گراف باز

•پستهای بدون ارتباط با فهرست مطالب •و غیره …

شروع کردن با rank math :

اگر میخواهید که با استفاده از rank mathبهینه سازی پست ها و پیجهای خود را بیش از پیش آسانتر کنید ، خوشحال خواخید شد که بشنوید شروع کردن بسیار ساده است . حتی زمانی که شما هم اکنون از پلاگین سئو دیگری استفاده می کنید ، با چند کلیک می توانید شروع کنید -در زیر توضیح می دهیم که چگونه :1.Rank math را از انبار پلاگین وردپرس نصب و فعال کنید .

2.اطمینان حال کنید که برنامه تم و سازنده پیج divi نصب و فعال شده است .

3.از پلاگین دیگر سئو خود با استفاده از برنامه مهاجرت با یک کلیک ( مهاجرت از برنامه های yoast SEO ،yoast SEO Premium ،all in one SEO ،SEOpressو SEOpress PROرا پشتیبانی می کند ) مهاجرت کنید .

4.از عوض کردن دائم پنجره ها خداحافظی کنید ، تنها روی دکمه ویرایش با divi کلیک کنید و شروع به بهینه سازی کنید …

بهینه سازی divi wordpress SEO

1تعاریف و عناوین متای خود را تعیین کنید .

2.یک پیشنمایشازاینکه صفحه های شماچطوردر شبکه های اجتماعی نشان داده می شوند ببینید و صفحه ها را ویرایش کنید

3.از پیشنهاد های هوشمندانه rank mathبرای بهبود دادن به مطالبتان استفاده کنید .

4.داده های ساختار سازی شده ( schema markup )را به بست ها و صفحه هایتان اضافه کنید .

5.به آکاردئون FAQ SCHEMAاضافه کنید . 6.کلید واژه ها را به Diviو rank math خود اضافه کنید .

7 نکته استفاده از RANK MATH

1 :تنظیما ت بهینه سازی سئو به طور مستقیم در divi

Rank math چیست؟7نکته استفاده ازRANK MATH 1
Rank math چیست؟7نکته استفاده ازRANK MATH 12

هنگام ی که با کمک Rank Math نصب می شوید – میتوانید از گزینه های SEO ساخته شده بومی در تجربه واقعی بومی استفاده کنید. و ، Rank Math تنها افزونه SEO WordPrese برای حل این مشکل و ساده سازی تجربه با ایجاد یک ادغام دقیق با صفحه سازdivi  است.

Rank math چیست؟7نکته استفاده ازRANK MATH 2
Rank math چیست؟7نکته استفاده ازRANK MATH 13

و برای استفاده از این قابلیت – هیچ چیز اضافی برای نصب یا پیکربندی وجود ندارد. تا زمانی که طرح زمینه Divi WordPress و همچنین Rank Math را نصب کرده باشید ، هنگام ویرایش صفحه با Divi ، تمام گزینه های اضافی را مشاهده خواهید کرد. به این معنی که دراینجا می توانید تمام تنظیماتی را که در Rank Math درنوار کناری Gutenberg یا با استفاده از Rank Math’s Meta Box )در ویرایشگر کلاسیک وردپرس( موجوداست پیدا کنید ، دسترسی پیدا کنید و همچنین آنهارا اصلاح کنید.

•2 .عنوان و توضیحات سفارشی اضافه کنید

Rank math چیست؟7نکته استفاده ازRANK MATH 3
Rank math چیست؟7نکته استفاده ازRANK MATH 14

اکنو ن که Rank Math را نصب کرده اید ، اگرچه امکانات divi در مورد طراح ی بصری بی پایان است تنظیم عناوین و توضیحات متای سفارشی اکنون بدون

ترک سازنده صفحه تصویری که قبلا از آن استفاده کرده اید و دوستش دارید ، آسان تر نخواهد بود

Rank math چیست؟7نکته استفاده ازRANK MATH 4
Rank math چیست؟7نکته استفاده ازRANK MATH 15

•برای بالا برد ن تنظیما ت SEO یا پست خود ، کافیست برروی نماد Rank Math SEO مانند تصویر زیر کلیک کنید:

Rank math چیست؟7نکته استفاده ازRANK MATH 5
Rank math چیست؟7نکته استفاده ازRANK MATH 16

و این باعث می شود همه تنظیما ت شما به راحتی ، مانند تنظیمات اصلی Divi – در جایی که می توانید عنوا ن ،توضیحات و همچنین پیوند ثابت را تغییر دهید بدون اینکه به برگه ویرایش دیگری بروید.

3عنوان و توضیح پیش فرض را برای به اشتراک گذاری اجتماعی تنظیم کنید

در همین قسمت ، اگر به برگه اجتماعی بروید – علاوه بر عنوان و توضیحات سفارشی که برای موتورهای جستجو تنظیم کرده اید ، می توانید نحوه نمایش پست ها و صفحات Divi خود را در شبکه های اجتماعی سفارشی کنید (از جمله  فیس بوک ، توییتر و موارد دیگر).

Rank math چیست؟7نکته استفاده ازRANK MATH 6
Rank math چیست؟7نکته استفاده ازRANK MATH 17

همانطور که مشاهده می کنید ، پیش نمایشی از شکل ظاهری پست مشاهده خواهید کرد ، که همچنین می تواند یک یادآوری کامل برای استفاده از یک تصویر برجسته جذاب و همچنین اطمینان از این باشد که طول عنوان شما منجر به آن نمی شود  قطع می شود زیرا خیلی طولانی است …

4از نکات بهینه سازی محتوا و SEO Math استفاده کنید

اگر از Rank Math (یا همانطور که از سایر افزونه های SEO به یاد می آورید) استفاده کرده اید – در گوتنبرگ ، Elementor و ویرایشگر کلاسیک وردپرس ، به راحتی پیشنهادات یا نکات بهینه سازی محتوای SEO و محتوا را ارائه می دهد.

این موارد رعایت بهترین روش ها هنگام کار با سازندگان صفحه را بسیار آسان می کند – ما مفتخریم که اعلام کنیم این قابلیت را به نوک انگشتان هر کاربر Divi نیز می رسانیم.

Rank Math اکنون قادر به تجزیه و تحلیل تمام مطالب موجود در پست ها و صفحاتی است که از سازنده صفحه تصویری Divi از جمله متن ، بلوک های عنوان و موارد دیگر استفاده می کند – برای پیشنهادات دقیق دقیق داخلی.

Rank math چیست؟7نکته استفاده ازRANK MATH 7
Rank math چیست؟7نکته استفاده ازRANK MATH 18

5داده های ساختار یافته (نشانه گذاری طرح) را به پست ها و صفحات خود اضافه کنید

و البته ، گزینه های Rank Math’s Advanced Schema Markup اکنون در Divi نیز موجود است:

RANK MATH
Rank math چیست؟7نکته استفاده ازRANK MATH 19

این بدان معناست که اکنون می توانید بیش از 14 نوع نشانه گذاری طرح را برای پیکربندی صفحه ای که با Divi روی آن کار می کنید انتخاب کنید و از آنها استفاده کنید (همه بدون اینکه از ویرایشگر بصری خارج شوید یا با کد سفارشی آزار دهنده سر و کار داشته باشید).  اگر می خواهید بیشتر بیاموزید – به راهنمای جامع ما مراجعه کنید که در آن ما می خواهیم نحوه استفاده از مارک Schema و داده های ساختاریافته را تغییر دهیم تا نحوه نمایش سایت شما در صفحات نتایج موتور جستجو تغییر کند و ترافیک بیشتری ایجاد کند.

6طرح FAQ را به آکاردئون اضافه کنید

Rank math چیست؟7نکته استفاده ازRANK MATH 8
Rank math چیست؟7نکته استفاده ازRANK MATH 20

همه ما تاکنون می دانیم که نشانه گذاری طرح (Schema Markup) در کمک به موتورهای جستجو برای درک محتوای وب سایت شما چقدر مهم است و به نوبه خود ترافیک بیشتری را به سایت شما هدایت می کند.  بنابراین ، با ادغام ما با Divi ، کارها را یک گام جلوتر بردیم تا حتی برای شما آسان تر کند – هنگام استفاده از Divi برای درج سوالات متداول با استفاده از ویجت آکاردئون ، اکنون می توانید به طور خودکار FAQ Schema را به ویجت آکاردئون اضافه کنید تا واجد شرایط باشد.  برای به دست آوردن بخشهای متداول پرسش و پاسخ در صفحات نتایج موتور جستجو

همانطور که همیشه هنگام ایجاد تغییر در داده های ساختاری سایت شما توصیه می شود ، می توانید داده های ساخت یافته را با استفاده از ابزار آزمایش نتایج غنی Google آزمایش کنید.

7کلید واژه ها را به سایت خودDIVI به وسیلهRANK MATH اضافه کنید

ابتدا به داشبورد WordPress> Rank Math> General Settings> Breadcrumbs بروید و عملکرد Enable Breadcrumbs را فعال کرده و تغییرات خود را ذخیره کنید.  ما یک راهنما در مورد نحوه استفاده از تنظیمات Breadcrumbs داریم.

Rank math چیست؟7نکته استفاده ازRANK MATH 9
Rank math چیست؟7نکته استفاده ازRANK MATH 21

و این تمام شد – سپس به سادگی آن را رها کنید

 کد کوتاه هر کجا در Divi می خواهید و آن کلید وازه را برای صفحه فعلی که آن را اضافه کرده اید نمایش می دهد.

خلاصه – ریاضی تقسیم و رتبه = گردش کار نهایی SEO

یک دلیل محبوبیت Divi در بین جامعه WordPress & SEO وجود دارد و این به این دلیل است که ساخت وب سایت ها را آسان می کند.  پس چرا همه اینها را با رتبه ریاضی رتبه بندی نمی کنیم؟

 Rank Math را امروز نصب کنید تا گزینه های SEO شما در Divi هرگز فقط با یک کلیک فاصله نداشته باشند.  زمان آن فرا رسیده است که بی پایان و عقب بیفتید و با Rank Math همه گزینه های خود را زیر یک سقف بیاورید.

 آیا Divi برای سئو خوب است؟

 Divi به سادگی یک سازنده صفحه است – به طور جداگانه ، بله به شما امکان می دهد وب سایت های دوستانه SEO ایجاد کنید ، البته ، با کمک پیروی از بهترین روش ها به عنوان بهینه سازی (مانند با کمک Rank Math) می توان این موارد را بهبود بخشید.

 بهترین افزونه SEO برای WordPress & Divi چیست؟

 سوال, اصلی در اینجا این است که کدام افزونه SEO با Divi بهتر کار می کند و پاسخ ساده است – Rank Math – ما تنها افزونه SEO هستیم که بطور محلی با Divi ادغام می شود ، بدون اینکه هیچ چیز اضافی برای نصب یا پیکربندی برای شروع وجود داشته باشد.

منبع: مقاله https://rankmath.com/

مترجمین:نسترن کریمی . احسان خاتمی . سیاوش موسوی

96 / 100

می 22, 2021 1:48 ب.ظ